ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

25 czerwca 2014r. odbyła się  uroczystość  zakończenie szkoły podstawowej przez uczniów klasy szóstej. Do wcześniej udekorowanej przez szóstoklasistów stołówki przybyli  dyrektor Z. Bucław, przedstawiciele RR p. Ewa Kolter i p. Marzena Borzyszkowska, nauczyciele, pracownicy administracji oraz  rodzice. Krótkiego powitania dokonała wychowawczyni klasy p. Urszula Szulc po czym nastąpiło wprowadzenie pocztu sztandarowego oraz odśpiewanie hymnu. Następnie dyrektor p. Z. Bucław  wraz z przewodniczącą RR p. Ewą Kolter oraz wychowawcą klasy dokonali wręczenia nagród książkowych uczniom, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem oraz listów gratulacyjnych rodzicom tych uczniów. Świadectwa z paskiem otrzymali Ewelina Gostomczyk, Zuzanna Jankowska, Katarzyna Jażdżewska, Monika Krzoska, Anna Majer, Mateusz Rosa, Ewa Schada Borzyszkowska, Patryk Sowiński, Dominik Stoltmann.  Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie otrzymali Patryk Peplinski oraz Aleksandra Werachowska. Dawid Majer otrzymał dyplom za wzorową frekwencję. Były też książki i dyplomy za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły i środowiska oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych a także za czytelnictwo.
     Niektórzy  rodzice otrzymali też  podziękowania za bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły. Następnie przemówienia wygłosili; p. dyrektor Z. Bucław p. przewodnicząca R.R Ewa Kolter a na koniec  wychowawca p. U. Szulc.
     Pan dyrektor poinformował zebranych, że Zuzanna Jankowska otrzymała Nagrodę Wójta za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
 Po tej oficjalnej części nastąpiła część artystyczna przygotowana przez szóstoklasistów, która wzruszyła do łez (co niektórych) zebranych na sali gości. Następnie druga część przedstawienia humorystyczna zatytułowana ,, Ostatnia lekcja” bardzo wszystkich rozbawiła.
   Na zakończenie występu artystycznego Monika Krzoska w imieniu wszystkich uczniów klasy VI wygłosiła ciepłe i serdeczne podziękowania  p. U. Szulc za trzy lata wychowawstwa.
     Po tym nastąpiło wręczenie kwiatów i upominku  wychowawcy a wszyscy pracownicy szkoły z p. dyrektorem na czele otrzymali kwiaty i kartki z życzeniami. Uczniowie też otrzymali małe upominki od wychowawcy.
     Po tej części uroczystości wszyscy zostali zaproszeni  na wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców, na wspaniałe wypieki oraz owoce  a absolwenci i zaproszeni przez nich koledzy z innych klas wspaniale się bawili na dyskotece. Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na tej uroczystości przeniesie się na czas wakacyjny. Wszystkim  życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń.

Data dodania: 2014-06-25 11:33:00
Data edycji: 2018-11-11 11:36:23