AKCJA WOŚP

W tym roku wzorem lat ubiegłych uczniowie naszego gimnazjum przyłączyli się do akcji WOŚP. Podczas 24 Finału zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej dla seniorów.
 10.01.2016r. wolontariusze z naszej szkoły zbierali pieniądze w centrum wsi, w okolicy kościoła. Dodatkowo konto zasiliła również kwota 266,21, którą uczniowie pozyskali podczas przeprowadzonego kiermaszu ozdób i kartek świątecznych. Osobami kwestującymi były: Dominika Rudnik z IIIg, Zuzanna Jankowska, Monika Krzoska, Aleksandra Werachowska z IIg.  oraz U. Szulc. Po zakończeniu akcji zapieczętowane puszki dostarczone zostały do sztabu w Chojnicach. Z uzyskanych ze sztabu informacji wynika iż łączna suma zebranych pieniędzy w naszej gminie wyniosła 13,680,55!!!
 W imieniu organizatorów, dzieci oraz osób starszych dla których zostanie zakupiony za zebrane pieniądze sprzęt medyczny ratujący życie serdecznie dziękujemy  wszystkim bezimiennym wspierającym symbolicznym grosikiem Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Data dodania: 2016-01-10 23:40:00
Data edycji: 2018-11-10 23:42:45