BAL PRZEBIERAŃCÓW

W poniedziałek 18 stycznia 2016r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów klas I - III. Tego dnia stołówka zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy rodziców salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Wychowawczynie urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Radzie Rodziców, pomagającym Rodzicom, paniom  kucharkom – serdecznie dziękujemy!

Data dodania: 2016-01-18 00:00:00
Data edycji: 2018-11-10 23:52:48