COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA

Uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum miała miejsce 22 czerwca 2016r. w godzinach popołudniowych w stołówce szkoły. Poprzedzona została mszą świętą. Ks. Paweł obdarował absolwentów ewangeliami, oraz na znak światła świecami. Na uroczystość licznie przybyli rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły. Poprowadziła ją wychowawczyni Krystyna Klewicz.

Nagrody książkowe otrzymały cztery uczennice, które ukończyły gimnazjum z wyróżnieniem, a były to Wiktoria Stachowicz, Dominika Rudnik, Zofia Sarwas oraz Agata Januszewska. W trakcie pożegnania pojawiły się łzy wzruszenia. Absolwenci złożyli podziękowania wychowawczyni.

Po wręczeniu nagród, dyplomów i podziękowań, uczniowie przedstawili humorystyczną scenkę "Jak było", ukazując swoje ukryte talenty. Wiele emocji i zachwytu sprawił taniec „belgijka” w wykonaniu absolwentów.

Na koniec uroczystości pojawili się uczniowie klasy II. Wręczyli starszym koleżankom i kolegom wspaniały tort. Wszyscy otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Data dodania: 2016-06-22 16:52:00
Data edycji: 2018-11-10 16:55:03