CYRK O'BIMBOLANDO

15 czerwca 2016r. gościliśmy w szkole artystów objazdowej grupy cyrkowej. Artyści prezentowali swoje umiejętności w żonglerce, sztukach zręcznościowych oraz iluzji. Za każdym razem pojawili się na scenie w nowych, barwnych kostiumach. Oglądaliśmy m.in. pokaz jednoczesnego poruszania wieloma kołami hula-hop, żonglerkę maczugami, piłkami, pokaz tresury zwierząt. Nie zabrakło również  "czarodzieja-iluzjonisty i zabawnego klauna, który z wielką wprawą rozmieszał uczniów.

Na koniec przedstawienia można było podziwiać ogromnego biało-żółtego pytona królewskiego pełniącego rolę to "paska do kostiumu", to "egzotycznego szala". Nasi uczniowie mogli sprawdzić się w wybranych sztuczkach cyrkowych pod czujnym okiem artystów.

Cyrkowi artyści dali wspaniały popis swoich umiejętności oraz dostarczyli dużą dawkę wrażeń i dobrego humoru.

Data dodania: 2016-06-15 17:29:00
Data edycji: 2018-11-10 17:32:16