DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 10 października 2014Rr. stołówce szkolnej odbyła się uroczystość poświęcona Dniu Edukacji Narodowej, który to przypada 14 października. W stołówce szkolnej zgromadzili się nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz emeryci  i uczniowie. Uczniowie wdzięcznie i z uśmiechem zaprezentowali program artystyczny, by piosenkami, humorystycznym przedstawieniem, miłymi słowami życzeń dla wszystkich pracowników szkoły uczcić święto pracowników oświaty. Za to otrzymali  ogromne oklaski oraz życzliwe, pełne uznania słowa, które w imieniu  wszystkich zebranych wyraził dyrektor szkoły Zdzisław Bucław. Po występach  do nauczycieli, pracowników szkoły i emerytów podeszli uczniowie wręczając im wykonane laurki z życzeniami. Wspólne spotkanie było też okazją do złożenia przez dyrektora szkoły gronu pedagogicznemu podziękowań za zaangażowanie, cierpliwość, trud włożony w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz wręczenia nauczycielom i pracownikom szkoły nagrody dyrektora.

Nagrodę Wójta w tym roku otrzymał dyrektor szkoły Zdzisław Bucław oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Mirosław Ginter. Medalem Edukacji Narodowej wyróżniona została Małgorzata Michalewska.
Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje!

Data dodania: 2014-10-14 17:05:00
Data edycji: 2018-11-07 17:07:01