DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - PODZIĘKOWANIE ZA TRUD, ZA OTRZYMANĄ WIEDZĘ…

Do jednych z najbardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Edukacji Narodowej, dzień w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów oraz dziękują wszystkim pracownikom szkoły. Aby uświetnić ten dzień uczniowie kl. V oraz I gimnazjum przygotowali humorystyczne przedstawienia: ,,Szkoła na wesoło” oraz ,,Szkoła marzeń’’ a także  wiersze i piosenki obrazujące ciężką pracę nauczycieli.
      Ten  program artystyczny uczniowie zaprezentowali 13 X 2015r. na uroczystym apelu oraz podczas spotkania wszystkich pracowników oraz emerytów. Po przedstawieniu uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły i emerytom kwiaty oraz własnoręcznie wykonane laurki. Pan dyrektor Z. Bucław podziękował uczniom za przygotowanie przedstawienia oraz  złożył najlepsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Szczególnie pogratulował paniom Grażynie Sawickiej i Lucynie Kiedrowskiej, które, zostały odznaczone Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Pani G. Sawicka oprócz odznaczenia otrzymała w tym roku Nagrodę Wójta. Pan dyrektor wręczył też wyróżnionym nauczycielom Nagrody Dyrektora.
       Nie zapomnieliśmy też o nieżyjących pracownikach naszej szkoły. Po apelu dyrektor Z. Bucław wraz z ks. W. Książkiewiczem oraz przedstawicielami samorządów klasowych poszli na cmentarz, zapali znicze na grobach spoczywających tam pracowników i uczcili ich pamięć minutą ciszy.

Data dodania: 2015-10-14 17:57:00
Data edycji: 2018-11-07 17:59:27