EWELINA FINALISTKĄ KONKURSU CENTRALNEGO

8 września 2017 r. w stołówce szkolnej odbyło się niecodzienne wydarzenie.

Absolwentka naszej szkoły Ewelina Gostomczyk w obecności wszystkich uczniów oraz nauczycieli oraz mamy otrzymała z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Chojnicach bryg. Tomasza Marasz nagrodę rzeczową  oraz dyplom gratulacyjny komendanta głównego PSP za zdobycie III miejsca w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

Konkurs ten który odbył się w roku szkolnym 2016/17 a ostateczne rozstrzygnięcie miało miejsce 19 czerwca w Komendzie Głównej PSP w Warszawie.

Głównym celem konkursu było przedstawienie profesjonalnej formacji, jaką jest Państwowa Straż Pożarna. Autorzy prac mogli w sposób dowolny przedstawić swoje przemyślenia i skojarzenia powiązane ze służbą drugiemu człowiekowi, realizowaną przez strażaków nie tylko podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Praca Eweliny została nagrodzona na  etapie powiatowym, wojewódzkim i na szczeblu centralnym zauważona została wśród około 300 nadesłanych tam prac z 15 województw.

Serdecznie gratulujemy Ewelinie pomysłowości i umiejętności artystycznych oraz życzymy jej dalszych sukcesów i możliwości rozwijania swojego nieprzeciętnego talentu!

Data dodania: 2017-09-08 22:48:00
Data edycji: 2018-10-04 22:50:09