GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

4.04.2014r.w Zespole Szkół w Silnie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla gimnazjum.  Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał  Policjant z Referatu Ruchu Drogowego chojnickiej komendy. W turnieju wystartowały trzyosobowe reprezentacje 6 gimnazjów z Gminy Chojnice. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie klasy III: Kamil Borzyszkowski, Filip Kurzak, Marcin Rosa. Uczestnicy rozwiązywali test z zakresu przepisów ruchu drogowego. Po wysiłku umysłowym musieli wykazać się wykorzystaniem wiedzy w praktyce - udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej i poprawnie pokonać tor przeszkód. Nasza drużyna pokonała wszystkich rywali, zajęła I miejsce i będzie reprezentowała Gminę Chojnice na szczeblu powiatowym. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskał uczeń z  naszego gimnazjum Marcin Rosa.

Data dodania: 2014-04-04 15:49:00
Data edycji: 2018-11-11 15:51:37