INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Swornegaciach!

Drodzy Państwo od dnia 24 kwietnia 2019r. (środa)  proszę o przybycie dzieci do szkoły zgodnie  z planem lekcji. Będziemy się starali zapewnić realizację zadań szkoły w zakresie dydaktyczno – wychowawczo - opiekuńczym.

Informuję że:

w związku z trwającą nadal akcją protestacyjną w naszej szkole utrudnione jest prowadzenie zajęć lekcyjnych zgodnie z planem.  Jest również trudne do przewidzenia funkcjonowanie szkoły w dniach następnych.

Jedno mogę zapewnić, że będę starał się wprowadzać stopniowo realizację planu lekcji. Grupa nauczycieli zawiesiła lub przerwała akcję strajkową i jestem w stanie zapewnić w wielu przypadkach zajęcia lekcyjne zgodnie z planem, a w przypadku utrudnień prowadzić zajęcia opiekuńczo –wychowawcze oraz opiekę świetlicową.

Jednocześnie apeluję do rodziców o zrozumienie decyzji jednej i drugiej strony nauczycieli, gdyż podejmują oni suwerenną i zgodną z prawem oraz własnym przekonaniem trudną i ważną decyzję.

Życzę Wam rodzicom i uczniom oraz pracownikom naszej szkoły  Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych i dużo łask od Zmartwychwstałego Chrystusa oraz spokoju i ciepła w gronie rodzinnym.

z poważaniem

Zdzisław Bucław