JESIEŃ W LESIE PEŁNA OWOCÓW

"Jesień w lesie pełna owoców" to temat przewodni tegorocznej edycji konkursu dla klas II i III. Jak co roku konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap to konkurs plastyczny, na który nadesłano 176 prac z 19 szkół z 35 klas. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej przedstawiającej portret jednego wybranego owocu, którego jesienią znajdziemy w lesie. W tym etapie wyróżnione i nagrodzone zostały prace Olgi Jacewicz z klasy II oraz Marcina Szulc z klasy III. Jedną z nagród głównych otrzymał Konrad Szuryn z klasy III. To właśnie praca Konrada umożliwiła nam zakwalifikowanie się do drugiego etapu XVI Konkursu Wiedzy Przyrodniczej. Oprócz naszej klasy zakwalifikowało się jeszcze 16 drużyn. Klasę reprezentowały Michalina Bobrowska i Martyna Pszczoła. Uczennice rozwiązywały 8 zadań, w których mogły wykazać się szeroką wiedzą przyrodniczą. Dziewczynki zajęły V miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2017-12-10 22:59:00