KONKURS MATEMATYCZNY

Eliminacje do konkursu "1 z 10" odbyły się dnia 19 maja 2014r., w których wzięło udział 36 uczniów z klas IV-VI. Polegały one na poprawnym rozwiązaniu wszystkich działań matematycznych. Najlepszych 10 osób zakwalifikowało się do konkursu, który odbył się 3 czerwca 2014r. Byli to: Zuzanna Jankowska, Patryk Sowiński, Anna Majer, Agata Majer, Patrycja Kupczyk, Aleksandra Nadolna, Karolina Kolter, Marta Schada Borzyszkowska, Mikołaj Kiedrowski, Kinga Januszewska. Do ścisłego finału dostały się Zuzanna Jankowska, Patrycja Kupczyk, Anna Majer. Najlepszym zawodnikiem okazała się Zuzanna Jankowska. Pierwsze trzy osoby otrzymały nagrody w postaci gier matematycznych a pozostali czekoladę i dyplom ufundowane przez Radę Rodziców.

Data dodania: 2014-05-19 12:16:00
Data edycji: 2018-11-11 12:18:47