Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila

20 czerwca i znowu, jak w ubiegłym roku podążamy ta samą trasą.

Tym razem nie potrzebujemy wskazówek w postaci strzałek, aby dotrzeć na miejsce, na Płęsno do Michaliny. Idąc rozpoznajemy miejsca i przypominamy sobie zadania, jakie tu wykonywaliśmy. Podążamy bardzo szybko, bez odpoczynki docieramy do celu. Wiemy, że w tym roku również będziemy się świetnie bawić. Jest wspaniale pieczemy kiełbaski, strzelamy z łuku, bawimy się na pomoście - nowo wybudowanej łodzi. Zachwyca ona wszystkich. Chłopcy szybko chwytają za ster i marzą o tym aby wypłynąć. Jest to jednak niemożliwe, gdyż łódź jest solidnie przymocowana. Jednak samo przebywanie na niej jest ogromną frajdą.

Następnie skaczemy na trampolinie, jeździmy rowerem, huśtamy się na huśtawce i zajadamy pyszne lody. Jest radośnie. To przedostatni dzień spędzony w klasie III, po nim już WAKACJE!!! Więc odpoczywajmy i gromadźmy nowe wspomnienia, bowiem nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila.

Data dodania: 2018-06-20 16:36:00
Data edycji: 2018-11-12 15:47:24