KONKURSY I ZAWODY

ROK SZKOLNY 2015/2016

  SZKOŁA PODSTAWOWA

LP

Nazwa Konkursu

Osiągnięcia

Opiekun

1.

XXXIV Mistrzostwa Szkół Wiejskich

I miejsce - Maria Prądzinska

I miejsce - Rafał Nawrat

III miejsce - Jan Jażdżewski

I miejsce - Mikołaj Dalecki

I miejsce - Kinga Januszewska

II miejsce - Natalia Kontek 

III miejsce - Adam Chrapkowski

I miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

Zdzisław Bucław

2.

XXIII Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice

II miejsce - Anna Kiedrowska

III miejsce - Rafał Nawrot

I miejsce - Maria Prądzińska

I miejsce - Kinga Januszewska

III miejsce - Adam Chrapkowski

II miejsce - zespołowo

Grażyna Sawicka

 

 

Mirosław Ginter

 

3.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

I miejsce - Kinga Januszewska

 

Mirosław Ginter
4. XVIII edycja "EKO-BAL" 2016 III miejsce - zespołowo (Paulina Borzyszkowska, Urszula Gostomczyk, Małgorzata Jażdżewska, Jan Jażdżewski, Hanna Nadolna, Patrycja Weilandt) Magdalena Niesiołowska
5. Szkolny konkurs czytelniczy "Lektura nie jest taka zła" I miejsce - klasa V Donata Gierszewska
6. XXII Gminny Konkurs Ekologiczny IV miejsce - zespołowo (Paulina Borzyszkowska, Urszula Gostomczyk, Kinga Januszewska) Magdalena Niesiołowska
7. Gminny Konkurs Matematyczno-informatyczny III miejsce - Hanna Nadolna Krystyna Klewicz
8. Liga Matematyczna XI miejsce - Hanna Nadolna Krystyna Klewicz
9. Miejsko-Gminny Konkurs Czytelniczy  wyróżnienie - Hanna Nadolna Donata Gierszewska
10. Turniej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym IV miejsce - zespołowo (Małgorzata Jażdżewska, Marta Schada Borzyszkowska, Adam Chrapkowski, Mikołaj Kiedrowski) Urszula Szulc
11. 45 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodnô mowa" wyróżnienie - Amelia Stanisławska, Paweł Borzyszkowski Marzena Borzyszkowska
12. Wiosenny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej I miejsce zespołowo (Michalina Bobrowska, Martyna Pszczoła)

wyróżnienie - Bartosz Kontek

Lucyna Kiedrowska
13. Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego III miejsce - Marta Schada Borzyszkowska Elżbieta Jażdżewska
14. Gminny Konkurs Plastyczny "Jestem przyjacielem przyrody" nagroda główna - Jakub Żółtkowski Violetta Bucław
15. II Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny II miejsce zespołowo (Amelia Stanisławska, Mikołaj Stobiecki, Oskar Lorek) Violetta Bucław
16. XI Zimowy Turniej Piłki Nożnej Halowej I miejsce Mirosław Ginter
17. XXI edycja gier i zabaw "Pluszowy miś" II miejsce zespołowo Mirosław Ginter, Violetta Bucław, Lucyna Kiedrowska, Grażyna Sawicka
18. Gminny Turniej 5 Piłkarskich III miejsce Mirosław Ginter
19. Finał Wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych II miejsce - Kinga Januszewska Mirosław Ginter
20. Międzynarodowe Biegi Przełajowe IV miejsce - zespołowo Mirosław Ginter
21. X Jubileuszowy Konkurs Czytelniczy w języku kaszubskim "Czëtanié Remsa" III miejsce - Michał Moga

III miejsce - Jan Jażdżewski

Marzena Borzyszkowska

Urszula Szulc

22. VII Gminny Trójbój Lekkoatletyczny klas I-III II miejsce - zespołowo chłopcy (Wojciech Szada Borzyszkowski, Filip Szulc, Marcin Hamernik, Jakub Żółtkowski) Violetta Bucław

 

  GIMNAZJUM

LP

Nazwa Konkursu

Osiągnięcia

Opiekun

1.

XXXIV Mistrzostwa Szkół Wiejskich

III miejsce - Paulina Fojuth

III miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

 

2.

XXIII Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice

II miejsce - Agata Majer

II miejsce - Kamil Myszke

I miejsce - Ewelina Gostomczyk

III miejsce - Weronika Stlotmann

II miejsce - zespołowo

Mirosław Ginter

 

3. Szkolny Konkurs Czytelniczy "Lektura nie jest taka zła" I miejsce - klasa II Donata Gierszewska
4. Wojewódzki Konkurs Historyczny laureat - Patryk Sowiński Ryszard Kontek
5. Plastyczny Konkurs Wojewódzki "Aktywne Kaszuby, krajobraz, wydarzenia, ludzie" I miejsce - Ewelina Gostomczyk etap powiatowy Urszula Szulc
6. XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W trosce o nasze bezpieczeństwo" II miejsce - Ewelina Gostomczyk etap wojewódzki Urszula Szulc
7. 45 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodnô mowa" wyróżnienie - Anna Majer Urszula Szulc
8. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Matematyczny świat. Matematyka w przyrodzie" I miejsce - Ewelina Gostomczyk Krystyna Klewicz
9. Gminna Gimnazjada Piłki Siatkowej Dziewcząt II miejsce Mirosław Ginter
10. Międzynarodowe Biegi Przełajowe IV miejsce - zespołowo Mirosław Ginter
11. Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce Mirosław Ginter