POWIATOWY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

W środę 7 maja 2014r. w Szkole Podstawowej nr3 w Chojnicach odbył się etap powiatowy  Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w którym uczestniczyły drużyny z Gimnazjum nr 1 w Chojnicach, Gimnazjum w Brusach, Gimnazjum w Czersku, Gimnazjum w Konarzynach oraz drużyna z naszego gimnazjum w składzie: Filip Kurzak, Marcin Rosa, Kamil Borzyszkowski.

Po ocenie przez jurorów trzech konkurencji turnieju: części teoretycznej (rozwiązywanie zagadnień i pytań ujętych w teście), zaliczeniu jazdy sprawnościowej na torze przeszkód i udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej – nasza drużyna uplasowała się na IV miejscu, natomiast indywidualnie Filip Kurzak zajął III miejsce.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe.
        Koordynatorem etapu powiatowego turnieju z ramienia Pomorskiego Kuratorium Oświaty była pani st. wizytator Aleksandra Łasicka, gościem turnieju – Dyrektor Wydziału Edukacji, Wychowania i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Chojnicach, pan Janusz Ziarno.
       Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Chojnicach.

Data dodania: 2014-05-07 14:12:00
Data edycji: 2018-11-11 14:14:40