POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM

Uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum miała miejsce 25 czerwca 2015r. w godzinach popołudniowych w stołówce szkoły. Poprzedzona została Mszą świętą. Na uroczystość licznie przybyli rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły. Poprowadził ją wychowawca Ryszard Kontek.

Nagrodami książkowymi, dyplomami zostało wyróżnionych wielu uczniów. Aż 12 absolwentów ukończyło gimnazjum z wyróżnieniem: Bartosz Jażdżewski, Martyna Miszewska, Marta Gostomczyk, Anna Trzebiatowska, Agata Naparty, Anna Gostomczyk, Katarzyna Kiełpińska, Marta Bukowska, Oliwia Drobińska, Kinga Fojuth, Agata Kiedrowska, Joanna Lemańczyk. Takie świadectwa uzyskali uczniowie ze średnią ocen powyżej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

W trakcie pożegnania pojawiły się łzy wzruszenia. Absolwenci złożyli podziękowania byłej wychowawczyni Elżbiecie Jażdżewskiej, która mimo niesprawności z powodu wypadku, pojawiła się w szkole.

Po wręczeniu nagród, dyplomów i podziękowań, uczniowie przedstawili humorystyczną scenkę "Spotkanie po 15 latach" nagrodzoną gromkimi brawami.

Na koniec uroczystości pojawili się uczniowie klasy II. Wręczyli starszym koleżankom i kolegom wspaniały tort. Wszyscy otrzymali okolicznościowe medale.

Data dodania: 0000-00-00 00:00:00
Data edycji: 2018-11-08 19:25:11