PREZENTACJA PRAC UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

XV POWIATOWY KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZEJ NT. "URODZIŁEM SIĘ Z JAJKA"

 

Marcelina Rudnik

klasa II

Bartosz Kontek

klasa II

Cyprian Szulc

klasa II

Michalina Bobrowska

klasa II

Piotr Szada Borzyszkowski

klasa II

Martyna Pszczoła

klasa II

Damian Pażontka-Lipiński

klasa II

Jessica Jutrzenka Trzebiatowska

klasa III

Karolina Jażdżewska

klasa III

Beata Majer

klasa III

Hubert Ginter

klasa III

Emilia Szyszka

klasa III

Dominika Borzyszkowska

klasa III

Zofia Matuszczak

klasa III

KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ NA KASZUBACH"

Ewelina Gostomczyk

klasa IIIg

Ewelina Gostomczyk

klasa IIIg

Zuzanna Jankowska

klasa IIIg

Natalia Nenca

klasa IV

Dominik Jakubowski

klasa VI

Marta Schada Borzyszkowska

klasa Ig

Ewa Schada Borzyszkowska

klasa IIIg

Natalia Szulc

klasa IIg

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

XVIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "BEZPIECZEŃSTWO I ROZWAGA - TEGO OD CIEBIE KAŻDY WYMAGA"

 

KONKURS PLASTYCZNY "GŁUSZEC" - PARK NARODOWY "BORY TUCHOLSKIE"

Olga Jacewicz

oddział przedszkolny

Dominika Jażdżewska

oddział przedszkolny

Zuzanna Stoltmann

oddział przedszkolny

Michalina Bobrowska

klasa I

Damian Pażontka-Lipiński

klasa I

Bartosz Kontek

klasa I

Cyprian Szulc

klasa I

Martyna Pszczoła

klasa I

 

KONKURS PLASTYCZNY "JESTEM PRZYJACIELEM PRZYRODY"

 

Szada Borzyszkowski Piotr

Matuszczak Zofia

klasa II

Jeżewski Bartosz

klasa III

Szada Borzyszkowski Wojciech

klasa III

Nenca-Stosik Dawid

klasa III

Stanisławska Amelia

klasa III

Dolna Alicja

klasa III

 

MIEJSKO-GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJA MIEJSCOWOŚĆ JEST PIĘKNA"

Emilia Szyszka

klasa II

Michał Moga

klasa II

Wojciech Szada Borzyszkowski

klasa III

Igor Sowiński

klasa III

Oskar Lorek

klasa III

Michalina Bobrowska

klasa I

Piotr Szada Borzyszkowski

klasa I

Natalia Nenca

klasa III

Jakub Żółtkowski

klasa III

Kacper Nenca

klasa I

Martyna Pszczoła

klasa I

Amelia Skonieczna

klasa II

Hubert Ginter

klasa II

Zofia Matuszczak

klasa II

Bartosz Kontek

klasa I

Cyprian Szulc

klasa I

 

 

KARYKATURY

Marta Bukowska

klasa III gimnazjum

Martyna Miszewska

klasa III gimnazjum

Zuzanna Jankowska

klasa I gimnazjum

Anna Gostomczyk

klasa III gimnazjum

Marta Gostomczyk

klasa III gimnazjum

Ewelina Gostomczyk

klasa I gimnazjum

 KONKURS PLASTYCZNY "JESTEM PRZYJACIELEM PRZYRODY"

 

Paweł Borzyszkowski

klasa III

Ewa Szulc

klasa III

Filip Szulc

klasa III

Alicja Dolna

klasa II

Jakub Żółtkowski

klasa II

Amelia Stanisławska

klasa II

Bartosz Jeżewki

klasa II

Dawid Nenca-Stosik

klasa II

Mikołaj Stobiecki

klasa II

Maria Prądzinska

klasa III

XVII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "BEZPIECZEŃSTWO I ROZWAGA - TEGO OD CIEBIE KAŻDY WYMAGA"

Anna Dolna

klasa IV

Dominik Jakubowski

klasa IV

Marta Schada Borzyszkowska

klasa V

Urszula Gostomczyk

klasa V

Paulina Jeżewska

klasa IV

Agata Naparty

gimnazjum klasa III

Anna Gostomczyk

gimnazjum klasa III

Ewa Schada Borzyszkowska

gimnazjum klasa I

Ewelina Gostomczyk

gimnazjum klasa I

Paulina Kiedrowska

gimnazjum klasa II

 

XII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY "INNE SPOJRZENIE"

Anna Dolna

klasa IV

szkoła podstawowa

Dominik Jakubowski

klasa IV

szkoła podstawowa

Hanna Nadolna

klasa IV

szkoła podstawowa

Jakub Jaszdziewski

klasa IV

szkoła podstawowa

Oliwia Miszewska

klasa IV

szkoła podstawowa

Oliwia Kupczyk

klasa IV

szkoła podstawowa

Paulina Jeżewska

klasa IV

szkoła podstawowa

Kamil Kolter

klasa VI

szkoła podstawowa

Aleksandra Nadolna

klasa VI

szkoła podstawowa

Zuzanna Jankowska

klasa I gimnazjum

Ewa Schada Borzyszkowska

klasa I gimnazjum

Ewelina Gostomczyk

klasa I gimnazjum

Agnieszka Gierszewska

klasa II gimnazjum

Agata Naparty

klasa III gimnazjum

MIEJSKO-GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJA MIEJSCOWOŚĆ JEST PIĘKNA"

Anna Kiedrowska

klasa I

Dawid Nenca-Stosik

klasa II

Alicja Dolna

klasa II

Ewa Szulc

klasa III

Jakub Żółtkowski

klasa II

Marta Jączyńska

klasa I

Natalia Nenca

klasa II

Aleksandra Pażontka-Lipińska

klasa III

Paweł Borzyszkowski

klasa III

 

KONKURS PLASTYCZNY SSAKI CHRONIONE W PARKU NARODOWYM "BORY TUCHOLSKIE"

Szulc Filip

Borowiec wielki

Nenca-Stosik Dawid

Jeż wschodni

Szada Borzyszkowski Wojciech

Wiewiórka

Nenca-Stosik Krystian

Gacek brunatny

Pażontka-Lipińska Aleksandra

Wiewiórka

Jeżewski Bartosz

Bóbr europejski

Klewicz Michał

Jeż wschodni

Borzyszkowski Paweł

Wydra

Nenca Natalia

Wiewiórka

Stanisławska Amelia

Kret

Żółtkowski Jakub

Łasica

Stobiecki Mikołaj

Bóbr europejski

 

KONKURS PLASTYCZNY "BĄDŹ ROZWAŻNY, BAW SIĘ GRZECZNIE, A W TWOIM DOMU BĘDZIE BEZPIECZNIE"

SZKOŁA PODSTAWOWA

Ewa Schada Borzyszkowska

Ewelina Gostomczyk

Paulina Fojuth

Aleksander Jaszdziewski

Marta Schada Borzyszkowska

Mikołaj Kiedrowski

Urszula Gostomczyk

GIMNAZJUM

Agata Kiedrowska

Agata Naparty

Anna Gostomczyk

Anna Trzebiatowska

Joanna Lemańczyk

Eliza Thiede

Marta Gostomczyk

Martna Miszewska

Oliwia Drobińska

Paulina Ferlin

Paulina Kiedrowska

Wiktoria Stachowicz

 

 

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III "JAJO WIELKANOCNE"

Natalia Nenca

Bartosz Jeżewski

Amelia Stanisławska

Alicja Dolna

Oskar Lorek

Igor Sowiński

Paulina Jeżewska

Dominik Jakubowski

Oliwia Miszewska

Oliwia Kupczyk

Anna Dolna

Aleksandra Pażontka Lipińska

Michał Klewicz

Ewa Szulc

Paweł Borzyszkowski

Oliwia Jażdżewska

 

 

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III "ROŚLINNOŚĆ BORÓW TUCHOLSKICH"

Prace na konkurs wykonali uczniowie:

klasa I - Natalia Nenca, Amelia Stanisławska, Bartosz Jeżewski, Oskar Lorek, Wojciech Szada Borzyszkowski

klasa II - Aleksandra Pażontka Lipińska, Paweł Borzyszkowski, Wojciech Fojuth, Filip Szulc

klasa III - Dominik Jakubowski, Anna Dolna, Hanna Nadolna, Jakub Jaszdziewski, Paulina Jeżewska, Adam Wirkus

 

 

 

WARSZTATY GARNCARSKIE KLASY II GIMNAZJUM

W czwartek 20.03.2014r. uczniowie kl. II G wraz z p. Urszulą Szulc wybrali się do Kaszubskiego Domu Rękodzieła Ludowego na warsztaty ceramiczne.
           Podczas zajęć poznawali  tajniki ceramiki i sprawdzali swoje siły na kole garncarskim. W trakcie warsztatów każdy uczestnik pod okiem instruktorów wykonał coś dla siebie, od miski po wazon, przy czym radzili sobie świetnie. Naczynia te zostaną wysuszone w specjalnym piecu, następnie pomalowane, po czym każdy uczeń zabierze je do domu. Wszyscy dobrze się bawili próbując czegoś nowego. Zgodnie stwierdzili, że garncarstwo nie jest wcale taką łatwą sprawą.

 

 

PRACE Z SUROWCÓW WTÓRNYCH KLASY V