PRZEDSTAWIENIE PROFILAKTYCZNE

16 czerwca 2016r. uczniowie klas I-VI obejrzeli przedstawienie pt. "Nie ma jak rodzinka" w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja "Magik" z Białegostoku. Aktorzy wcielili się w postacie: taty Ryszarda i syna Janka oraz dziadka. Sztuka teatralna w ciekawy i zabawny sposób ukazała uczniom, jak ważne są więzi rodzinne. Pokazała, w jaki sposób pielęgnować relacje w rodzinie, które umacniają się dzięki wspólnym zainteresowaniom. Bohaterowie w trakcie swoich przygód spotkali mówiącego jeża oraz żółwia. Spektakl promował nie tylko aktywność ale i wytrwałość w osiąganiu swoich celów. Dzieci dowiedziały się, jak ważna jest w życiu troska o kondycję fizyczną i zdrowie. Bezpośredni kontakt z aktorami pozwolił uczniom na włączenie się do zabawy i lepsze zrozumienie przesłania płynącego z tego spektaklu. Wszyscy z zaciekawieniem obejrzeli przedstawienie, a na koniec grę aktorów nagrodzili gromkimi brawami.

Data dodania: 2016-06-20 17:24:00
Data edycji: 2018-11-10 17:26:29