SAMBA DLA PANI I PANA…

Dnia 13.10.2017r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku uroczystość ta z udziałem wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, zaproszonych emerytów, przedstawicieli RR oraz uczniów odbyła się w Wiejskim Domu Kultury. Uroczysta akademia rozpoczęła się przemówieniem pana dyrektor Z. Bucława. Po krótkiej części oficjalnej uczniowie zaprezentowali bogaty i różnorodny program artystyczny, na który złożyły się m. in. śpiewy, recytacje i humorystyczne scenki teatralne, tańce. Zebrani zobaczyli specjalny, okolicznościowy program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. IIg pt. ,,Posiedzenie Rady Uczniowskiej’’ oraz uczniów kl. VII pt. ,,Jeden dzień z życia szkoły’’, który to zakończył się wspólny tańcem do melodii samby. Nie zabrakło też kwiatów od uczniów. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Pan dyrektor podziękował występującym uczniom i nauczycielkom, które przygotowały całość. Impreza zakończyła się poczęstunkiem i spotkaniem towarzyskim wszystkich pracowników szkoły i emerytów.

Opracowała Urszula Szulc

Data dodania: 2017-10-14 20:58:00