SUPER BABCIA SUPER DZIADEK

Już po raz 12 uczniowie klas 0 -III sprawili, że babcie i dziadkowie poczuli się wyjątkowo. Bo nasze babcie i nasi dziadkowie to SUPER BABCIE, SUPER DZIADKOWIE. Pamiętając o tym wraz z wychowawczyniami przygotowali uroczystość podczas, której wnukowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej i rodzinnej atmosferze. Dzieci poprzez wiersze. piosenki i taniec mogły wyrazić babciom i dziadkom swoje podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie. Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek.
Podczas spotkania wystąpili również uczniowie klas III i IV w przedstawieniu pt:"Smerfy".

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2018-01-20 10:35:00