SZLACHETNA PACZKA '2013

W grudniu 2013 roku Samorządy Uczniowskie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Swornegaciach wzięły udział w realizacji projektu „Szlachetna paczka”. W akcję zaangażowali się uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Swornegaciach oraz mieszkańcy tutejszej miejscowości. Uczniowie  wybrali rodzinę  z ok. Chojnic, której zdecydowali się pomóc. Zebrano i zakupiono 2 kurtki zimowe, dresy, obuwie, książki, piłkę, gry i zabawki, 2 żelazka, środki czystości, kilka kartonów z różną trwałą żywnością oraz przybory szkolne. Dary przekazano wolontariuszowi pani Małgorzacie Kwasigroch. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział  w tym przedsięwzięciu za wrażliwość i pomoc rodzinie w potrzebie. Kolejny raz społeczność szkolna ukazała swoją wrażliwość i chęć niesienia pomocy.

Szkoła otrzymała certyfikat za udział w akcji „Szlachetna paczka”.

Data dodania: 2013-11-13 18:09:00
Data edycji: 2018-11-13 18:16:43