WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Tegoroczny Finał WOŚP 2017r. odbył się w niedzielę 15 stycznia.
W tym roku Orkiestra grała dla ratowania zdrowia i życia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki osobom starszym. Wolontariusze naszej szkoły włączyli się po raz kolejny do tej szlachetnej akcji. Pierwszą zbiórkę przeprowadzili w szkole, a następnie kwestowali w centrum wsi w niedzielę przed i po mszach świętych. Padł niesamowity rekord w Gminie Chojnice 25 Finału WOŚP - 36217,41 ! Poprzedni wynosił 13680.55.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli 25 Finał WOŚP !!!
Wolontariusze: Monika Krzoska, Zuzanna Jankowska, Aleksandra Werachowska, Dominik Stoltmann, Mateusz Rosa i opiekun Urszula Szul

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  wolontariusze z naszej szkoły włączyli się w tym roku po raz pierwszy.

,,Na ratunek" -  to hasło tegorocznej akcji,  na które odpowiedzieli uczniowie z naszej placówki oraz mieszkańcy wsi. Zbiórka do puszek przeprowadzona przez czwórkę wolontariuszy, w czwartek i piątek w szkole a w niedzielę we wsi, zakończyła się sukcesem.  Zebrano 1150zł !!! Kwota ta z pewnością przyczyniła się do rekordowej zbiórki w gminie Chojnice, która wyniosła 11.460zl !! Dziękujemy wszystkim za okazane serce, za każdy grosik wrzucony do puszki.

W przyszłym roku ,,zagramy głośniej”!!!

Wolontariusze: Zuzanna Jankowska, Monika Krzoska, Aleksandra Werachowska oraz Urszula Szulc i Arkadiusz Liedtke.

[photogallery/photo00002303/real.htm]