WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

W dniu 15 listopada 2018r. w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie rozstrzygnięto pierwszy etap XVII Konkursu Wiedzy Przyrodniczej odbywającego się w tym roku pod hasłem Jestem drapieżnikiem. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II i III szkół podstawowych z powiatu chojnickiego. Był to etap plastyczny. Nadesłano184 prace z 18 szkół. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej przedstawiającej portret jednego wybranego gatunku zwierzęcia, będącego drapieżnikiem. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 11 osób. Jury składające się z pracowników Parku Narodowego „Bory Tucholskie” nagrodziło prace: Artura Szada Borzyszkowskiego z klasy II i Zuzanny Stoltman z klasy III oraz wyróżniło pracę Olgi Jacewicz z klasy III. Dzięki nagrodzonym pracom klasa II i III weźmie udział w II etapie konkursu przyrodniczego.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2018-11-21 18:49:39