PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

23 września 2016 dzięki akcji „Sprzątania Świata” klasa I gimnazjum wybrała się w kierunku Wielkich Zani. Podczas pracy uczniowie ustalali zasady dobrego zachowania. Zabawę dodatkowo urozmaicały „sznurki” wiążące pary. Para która, jako pierwsza przerwała swoją „więź”, miała wytyczone dodatkowe zadanie. Po pracy spotkaliśmy się u państwa Kapanka, gdzie czekały na nas kiełbaski, bułki oraz pyszny placek. Wspólnie ustaliliśmy pięć zasad dobrego zachowania. Na zakończenie zagraliśmy w grę „Czółko”. Wszyscy świetnie się bawili i niechętnie opuszczali podwórko Huberta.

Małgorzata Jażdżewska stwierdziła: ”Bardzo nam się podobało. Ten dzień niestety musiał się skończyć, więc poszliśmy do domów. Mamy nadzieję, że za rok też będzie tak zabawnie”.

Opracowała Krystyna Klewicz

Data dodania: 2016-09-23 17:23:00