MISTRZOSTWA SZKÓŁ WIEJSKICH

W sobotę 28.09.2019 roku reprezentacja naszej szkoły pojechała do Konarzyn na Mistrzostwa Szkół Wiejskich. Na tych zawodach w klasyfikacji zespołowej zajęliśmy II miejsce ustępując tylko gospodarzom. Łącznie w tych zawodach uczestniczyło 30 uczniów naszej szkoły. Wszyscy ambitnie walczyli na trasie biegu o jak najlepszy wynik dla siebie i szkoły. Na podium w tej imprezie w swojej kategorii wiekowej znaleźli się: Filip Werachowski - I miejsce, Paweł Borzyszkowski - I miejsce, Gabriel Hapka - II miejsce, Sebastian Jażdżewski - II miejsce, Filip Szulc- II miejsce. Tuż za podium znaleźli się: Marta Stobiecka - IV miejsce, Jan Hapka - IV miejsce, Hubert Januszewski - IV miejsce, Dominika Borzyszkowska - IV miejsce, Remigiusz Breza- V miejsce, Oliwia Lewińska - V miejsce, Wojciech Szada Borzyszkowski - V miejsce, Alicja Dolna - V miejsce, Martyna Pszczoła - VI miejsce, Piotr Pszczoła - VI miejsce i Joanna Breza. Opiekunam- IV miejscei na tych zawodach był Zdzisław Bucław i Mirosław Ginter.

Opracował Mirosław Ginter

Data dodania: 2019-09-28 20:11:54