ANDRZEJKI W KLASIE PIERWSZEJ

W imieniny Andrzeja – 30 listopada wedle tradycji klasa pierwsza odbyła swoją zabawę andrzejkową. Zanim jednak rozpoczęła się impreza, pierwszoklasiści z pomocą pani Marty oraz pana Marcina przygotowali dekoracje, ustroili salę, ustawili stoliki i krzesełka oraz nakryli do stołu. Za pyszny poczęstunek od którego nasze szkolne ławki aż się uginały odpowiadali rodzice. Pomiędzy jedzeniem oraz tańcami w towarzystwie dyskotekowej kuli, był również czas na andrzejkowe wróżby. Uczniowie przebijali papierowe serca z imionami, rzucali monetą na szczęście, losowali wróżby oraz odkrywali za pomocą magicznych kart i latarki kim będą w przyszłości. Nie zabrakło również układania butów w stronę drzwi wyjściowych. Wszystko odbywało się w klimacie dobrej zabawy, czas bardzo szybko zleciał, a my po powrocie do domów powoli zmieniamy nasze nastroje i razem z rozpoczęciem adwentu zaczynamy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Opracowała Marta Dolna

Data dodania: 2023-11-29 20:51:22