BAL KARNAWAŁOWY – „ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE”

25 stycznia 2024r. zorganizowaliśmy Bal karnawałowy w grupie „starszaków”. Tematem przewodnim tegorocznego balu były zwierzęta szeroko pojęte bo zarówno te egzotyczne, z gospodarstwa domowego czy z lasu, ale również te bajkowe. Podczas trwania balu zostały zorganizowane różne zabawy, tańce i gry dla dzieci oraz konkursy związane ze zwierzętami np. „Chodzi lisek koło drogi”, „Pingwin”, taniec „Kaczuchy”.  W sali zostały przygotowane piękne dekoracje nawiązujące do zwierząt, takie jak girlandy, plakaty z bajkowymi zwierzętami. Dzieci przebrane były za zwierzęta, a największą popularnością cieszyły się przebrania kota, tygrysa, ale również dinozaura czy jednorożca. Reakcje dzieci na balu karnawałowym były bardzo pozytywne. Dzieci świetnie się bawiły i chętnie uczestniczyły w zabawach i grach. Widać było, że bal sprawił im wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Rodzice i na tą uroczystość przygotowali słodko-słony poczęstunek i dodatkowe picie. KOCHANI RODZICE BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PRZYGOTOWANIE STROJÓW I POCZĘSTUNKU.

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2024-01-31 18:22:50