Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BAL PRZEBIERAŃCÓW W KLASACH I-III

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

    Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

    10 stycznia 2017 roku po południu w naszej szkole odbył się dla najmłodszych uczniów bal karnawałowy. Tego dnia dzieci przebrały się za wróżki, królewny, czarownice, motylki, rycerzy, policjantów, Batmanów... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać uczniów było bardzo trudno.

    W pierwszej kolejności nastąpiło powitanie wszystkich okrzykami, potem dzieci zaprezentowały swoje stroje. Zostały one uwiecznione pamiątkowym zdjęciem poszczególnych klas. Wystrój sali wprowadził uczniów w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów, tańców i konkursów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku uczniowie zostali poczęstowani drożdżówką upieczoną przez kucharki.

    Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch.

    Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczały salę balową. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2017-01-12 21:07:00
Data edycji: 2018-11-05 21:10:27
Ilość wyświetleń: 388

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej