BAL SUPERBOHATERÓW

Zabawa karnawałowa klas najmłodszych odbyła się w sali bogato ozdobionej różnokolorowymi paskami z bibuły, napisami i innymi elementami wykonanymi specjalnie na tę okazję. Największe wrażenie jednak robili jej uczestnicy, którzy zachwycili nas swoim wyglądem. Niemal wszyscy uczniowie przygotowali stroje pasujące do charakteru dzisiejszej zabawy - SUPERBOHATERZY. Wśród wielu ważnych „osobistości” można było dostrzec  Batmanów, Supermenów, Avengersów  przylecieli Spider - Meni zjawiły się Biedronki Miraculum i  przyjechał Zorro. Wychowawczynie zachęcały wszystkich do tańca przygotowaną muzyką oraz do zabaw które przygotowały. Odbyło się nawet przekazywanie mocy w postaci kolorowych papierowych kul. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci częstowały się przekąskami i smakołykami przygotowanymi przez rodziców oraz pyszną drożdżówką upieczoną przez kucharkę, p. Hanię.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Mamy nadzieję, że utożsamiając się ze swoimi bajkowymi bohaterami uczniowie zwrócili uwagę na to czego uczą, a uczą dużo. Wierność, patriotyzm, walka o dobro, odwaga, bezinteresowne działanie to cechy godne naśladowania.

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2024-01-17 19:05:49