BIWAK KLASY III GIMNAZJUM W CZŁUCHOWIE

W piątek 20 maja 2016r. klasa III gimnazjum wybrała się na biwak do Człuchowa. Pierwszego dnia czekał na nich park linowy. Następnie odbyły się gry i zabawy w „połączonych parach”. Każda para wymyśliła grę oraz zasady, a potem wszyscy grali i grali. Zabawa była przednia, młodzież bawiła się świetnie. Na zakończenie dnia tradycyjnie odpalono ognisko. W nocy młodzież ruszyła na  podchody. W sobotę grupa zwiedzała Człuchów. Uczniowie wdrapali się na wieżę zamku krzyżackiego, spacerowali po rynku i oczywiście na koniec były lody. Po obiedzie były kocyki poduszki i  owocne rozmowy na łonie natury. Czas tak szybko minął, że ani się obejrzeli a przyjechali po nich rodzice i trzeba było wracać do domu. Jedna z uczennic napisała: ”Nigdy nie zapomnę tego ostatniego biwaku. Bawiliśmy się naprawdę wspaniale, szkoda że to ostatni taki biwak w tym składzie. Myślę jednak, że każdy z nas będzie dobrze wspominał te wspólne chwile.” ( Z.Sarwas)

Data dodania: 2016-05-20 19:53:00
Data edycji: 2018-11-10 19:57:02