CUDOWNA MAMĘ MAM

Dzień 30 maja 2017r. był bardzo uroczystym dniem w naszej szkole, bowiem gościliśmy Matki z okazji ich święta. Dzieci uczęszczające na koło teatralne od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Wytrwale powtarzały scenki humorystyczne i kawały. Zaprezentowały je Mamom na rozpoczęcie uroczystości. Następnie pokaz swoich umiejętności recytatorskich i wokalnych dały dzieci z klasy I i II. Były wiersze z życzeniami dla Mam i piękne piosenki, które dostarczyły zaproszonym paniom wiele radości i wzruszeń. Zabawny okazał się występ dziewczynek z klasy III w piosence z repertuaru Etny. Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych bukiecików i laurek przystąpiliśmy do wspólnego poczęstunku. Na pięknie udekorowanym stole, pośród kwiatów pojawiły się pyszne słodkości. Na zakończenie poproszono Mamy o rozpoznanie swojego portretu wykonanego przez dzieci. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze. Mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci Matek i dzieci. Dziękujemy paniom, które upiekły ciasta i tym, które zajęły się zakupem lodów i napojów.

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2017-05-30 18:06:00