CZAS NA WRÓŻBY

Zgodnie z tradycją pod koniec listopada, odbywają się zabawy, wróżby andrzejkowe. Magiczna andrzejkowa atmosfera zapanowała w naszej klasie już od samego rana. Zanim przystąpiono do wróżb, dzieci poznały historię tego święta. Aby umilić nam ten czas rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Po poczęstunku nadszedł czas na wróżby i zabawy andrzejkowe. Każdy chciał dowiedzieć się, co go czeka w przyszłości. Dzieci przekłuwały serduszka z imionami, poznawały swoje przyszłe zawody, magię liczb. Oczywiście nie mogło zabraknąć wróżby z butami. Już po raz drugi but Weroniki pierwszy przekroczył próg klasy. Podczas tych wróżb było mnóstwo śmiechu i zabawy, bo przecież wiemy, że należy je traktować z ,,przymrużeniem oka”. Najważniejsze, że miło spędziliśmy czas i wszyscy dobrze się bawili.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2023-11-22 16:47:35