CZERWONY KAPTUREK

Uczniowie uczęszczający na koło teatralne zaprosili swoich kolegów i koleżanki na przedstawienie pt: "Czerwony Kapturek". W rolę Czerwonego kapturka wcieliła się Agata Stanisławska, mamę zagrała Olga Schada - Borzyszkowska, babcię - Aleksandra Hohn. Wilka naśladował Tymoteusz Hohn, a gajowego - Helena Skonieczna. Narratorami byli Kacper Rożek i Wiktor Bobrowski. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odegrały swoje role. Teksty artystów przepleciono śpiewem, co uatrakcyjniało cały występ. Całości przedstawienia dopełniła piękna dekoracja oraz oryginalne stroje i rekwizyty. Na koniec były miłe słowa oraz podziękowania za piękny występ skierowane przez pana dyrektora do małych artystów. Widzowie nagrodzili uczniów gromkimi brawami.
Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2022-06-26 15:43:56