DLA MOJEJ BABCI I MOJEGO DZIADKA

W tym roku ze względu na panującą epidemię oraz przedłużoną do 31 styczna kwarantannę narodową nie mieliśmy możliwości zaproszenia do szkoły dziadków z okazji ich święta - Dnia Babci i Dziadka. Mając na uwadze, to że dziadkowie najbardziej cieszą się z własnoręcznie przygotowanych przez najmłodszych wnuków laurek, dzieci z klas I – III z wielkim zapałem i miłością wykonały karki dla kochanych babć i dziadków. Niektórzy wręczali kartki osobiście, inni wkładali kartki do skrzynek pocztowych lub wysyłali za pośrednictwem poczty. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom, jak najszybszego powrotu do normalności, miłości, ciepła i bliskości.

Dziś mojej babci życzenia złożę,
                                   w wiązankę kwiatów serduszko włożę
                                   i wiem, że bardzo będzie się cieszyć,
                                   kiedy zobaczy, że do niej śpieszę.
                                   Moja babunia najlepsza w świecie,
                                   wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie.
                                   Ja babcię kocham, ściskam za szyję,
                                   niech będzie zdrowa i sto lat żyje!

Dzisiaj mamy święto dziadka, okazja niezwykle rzadka.
                                                                 Ja dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę.
                                                                 Mój dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie.
                                                                 To naprawdę trzeba przyznać, dziadek fajny jest mężczyzna.
                                                                 Kiedy dzień dziadka zaświta, wiązanką kwiatów go witam.
                                                                 Bądź zdrowy, dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami

Opracowała Lucyna Kiedrowska

Data dodania: 2021-01-24 16:50:27