DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA GIMNAZJALISTÓW

Dnia 04.02.2016r. w Zespole Szkół Swornegacie w stołówce szkolnej odbyła się dyskoteka karnawałowa dla VI klasy oraz klas I-III gimnazjum.  Organizacją imprezy zajął się samorząd gimnazjalny. Część młodzieży ciekawie się przebrała. Wśród przebierańców byli m.in.: hipis, kot, pirat oraz mim. Wszyscy bawili się przy skocznej muzyce, którą zapewnili uczniowie gimnazjum. Organizatorzy przygotowali dla uczestników ciekawe konkursy z balonami, a zwycięzców nagrodzono cukierkami. Dyskoteka planowo miała zakończyć się o godzinie 19.00, ale roztańczonej młodzieży udało się ją przedłużyć do godziny 20.00. Samorząd gimnazjalny pragnie  bardzo podziękować Radzie Rodziców za przekazanie środków na zakup nagród i słodkiego poczęstunku oraz opiekunom: p. Elżbiecie Jażdżewskiej, p. Dorocie Dorszyńskiej oraz p. Marzenie Borzyszkowskiej.

Data dodania: 2016-02-04 23:24:00
Data edycji: 2018-11-10 23:26:15