DYSKOTEKA W KOSMOSIE - Szkoła Podstawowa Swornegacie

DYSKOTEKA W KOSMOSIE

Jak na karnawaÅ‚ przystaÅ‚o, 4 lutego 2021r. w oddziale przedszkolnym zorganizowaliÅ›my „DyskotekÄ™ w Kosmosie”. Tematem przewodnim byÅ‚ Kosmos. Wychowawczyni przygotowaÅ‚a niespodziankÄ™ - prawdziwie kosmiczny wystrój klasy. W naszej klasie znalazÅ‚y siÄ™: planety, sÅ‚oÅ„ce, gwiazdy, kosmonauci, dyskotekowe Å›wiatÅ‚a, a nawet duża, kartonowa rakieta kosmiczna. Rodzice wraz z dziećmi już 2 tygodnie wczeÅ›niej przygotowywali stroje. Część dzieci zdecydowaÅ‚o siÄ™ na stroje kosmiczne, a część, wraz z paniÄ…, na stroje dyskotekowe. Stroje dzieci byÅ‚y przemyÅ›lane i bardzo pomysÅ‚owe. Na parkiecie dostrzegliÅ›my Kosmonautów, Wojowników ze Star Wars, SÅ‚oÅ„ce, KosmicznÄ… czarownicÄ™, UkÅ‚ad sÅ‚oneczny, a także dyskotekowy bÅ‚ysk i blask. CaÅ‚y czas zabawie towarzyszyÅ‚y piosenki M. Kluzy dotyczÄ…ca Kosmosu, np. „Wszystkich w podróż zapraszamy”, „Kosmiczna rozgrzewka”, „Kosmo Dane”, „Kosmoludki” oraz „Gwiazdy chcÄ… taÅ„czyć”. W trakcie zabaw i taÅ„ca wykorzystaliÅ›my przygotowane przez PaniÄ… - Kosmoludki, Komety i baloniki. Wszystkim podobaÅ‚a siÄ™ dyskoteka, nikt nie grymasiÅ‚, wszyscy siÄ™ super bawili. DziÄ™kujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu naszej zabawy.

Opracowała: Hanna Jankowska

Data dodania: 2021-02-09 14:01:17