DYSKOTEKA W KOSMOSIE

Jak na karnawał przystało, 4 lutego 2021r. w oddziale przedszkolnym zorganizowaliśmy „Dyskotekę w Kosmosie”. Tematem przewodnim był Kosmos. Wychowawczyni przygotowała niespodziankę - prawdziwie kosmiczny wystrój klasy. W naszej klasie znalazły się: planety, słońce, gwiazdy, kosmonauci, dyskotekowe światła, a nawet duża, kartonowa rakieta kosmiczna. Rodzice wraz z dziećmi już 2 tygodnie wcześniej przygotowywali stroje. Część dzieci zdecydowało się na stroje kosmiczne, a część, wraz z panią, na stroje dyskotekowe. Stroje dzieci były przemyślane i bardzo pomysłowe. Na parkiecie dostrzegliśmy Kosmonautów, Wojowników ze Star Wars, Słońce, Kosmiczną czarownicę, Układ słoneczny, a także dyskotekowy błysk i blask. Cały czas zabawie towarzyszyły piosenki M. Kluzy dotycząca Kosmosu, np. „Wszystkich w podróż zapraszamy”, „Kosmiczna rozgrzewka”, „Kosmo Dane”, „Kosmoludki” oraz „Gwiazdy chcą tańczyć”. W trakcie zabaw i tańca wykorzystaliśmy przygotowane przez Panią - Kosmoludki, Komety i baloniki. Wszystkim podobała się dyskoteka, nikt nie grymasił, wszyscy się super bawili. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu naszej zabawy.

Opracowała: Hanna Jankowska

Data dodania: 2021-02-09 14:01:17