DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 17.01.2014r. na zaproszenie uczniów klas I-III do szkoły przybyli babcie i dziadkowie z okazji Święta Babci i Dziadka. Goście obejrzeli inscenizację „Gwiôzdka z Głodnicë” w wykonaniu uczniów klasy II. W dalszej części artystycznej wnuki zaprezentowały wiersze, piosenki, za które zostali nagrodzeni przez dziadków gromkimi brawami. Uczniowie obdarowali dziadków własnoręcznie wykonanymi laurkami i upominkami. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uroczystość przygotowały V. Bucław, G. Sawicka i L. Kiedrowska

15 stycznia 2014r. uczniowie klasy IV zaprosili swoje Babcie i Dziadków na przedstawienie oraz poczęstunek.  W części artystycznej uczniowie zaśpiewali piosenki  i recytowali wiersze.  Dbając o zdrowie dziadków do części artystycznej dołączyli również garść dowcipów, bo przecież śmiech to zdrowie. Na zakończenie uczniowie zaprezentowali swoją znajomość języka kaszubskiego podczas  inscenizacji noworocznej "Jidą z  Gwiôzdką".

16.01.2014r. dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosili babcie i dziadków. Seniorzy obejrzeli przedstawienie jasełkowe pt. "Trzej królowie". Następnie wysłuchali montażu słowno-muzycznego na Dzień Babci i Dziadka. Szczególnie miły był śpiew kolęd, piękne laurki wykonane przez dzieci, a także słodki poczęstunek.

Data dodania: 2014-01-19 19:01:00
Data edycji: 2018-11-11 19:05:39