DZIEŃ BABCI I DZIADKA U STARSZAKÓW

Z małym opóźnieniem, bo dopiero 9 lutego 2023, urządziliśmy Dzień Babci i Dziadka w naszej grupie. Tym razem była to wyjątkowa uroczystość, przygotowana bowiem po kilku latach przerwy spowodowanej covid. Żeby uświetnić to wyjątkowe święto, przygotowaliśmy recytację wiersza Elżbiety Kaczmarskiej „Przy kominku” oraz przedstawiliśmy nasze jasełka pt. „Przy stajence Betlejemskiej” Moniki Kluzy. Kwestie kolejnych postaci przeplatane były piosenkami, grą na instrumentach i tańcem. Każda babcia i każdy dziadek wzruszali się występami nie tylko swoich wnuków, ale również występami innych dzieci. Nie jedna łza spłynęła po policzku nestorów, a brawa nie cichły przez dłuższy czas. Tuż po występach dzieci naszym gościom wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i prezenty, do których dołączone były gorące życzenia. Na zakończenie rodzice przygotowali dla dzieci i Dziadków słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim rodzicom za ogromną pomoc w przygotowaniu tego cudownego święta.

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2023-02-22 12:39:38