DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

W roku szkolnym 2019/2020, te dwa ,jakże ważne święta, przypadły w trakcie ferii zimowych. Z tego powodu postanowiliśmy zaprosić babcie i dziadków już na 9 stycznia przedstawić nasze Jasełka. Z naszego zaproszenia skorzystały wszystkie babcie i dziadkowie. Przyszło też kilkoro rodziców. Oprócz przedstawienia, przygotowaliśmy wcześniej zaproszenia, a po przedstawieniu wręczyliśmy babciom i dziadkom, własnoręcznie wykonane laurki. Poza tym rodzice  przygotowali dla naszych seniorów słodki poczęstunek i w ten sposób uczciliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka trochę wcześniej, ale równie uroczyście. Nasze Jasełka bardzo podobały się babciom i dziadkom. Tym razem piosenkę finałową zaśpiewały, równie pięknie jak wcześniej Kwiatek, Anioły. Po zakończeniu występu złożyliśmy życzenia, a wcześniej dzieci zaśpiewały tradycyjne „Sto lat”. Tak, więc STO LAT BABCIU I DZIADKU!

Opracowała: Hanna Jankowska

Data dodania: 2020-01-07 19:32:13