DZIEŃ DZIECKA

Tegoroczny Dzień Dziecka był dla „Starszaków”, wyjątkowy. Dzieci z oddziału przedszkolnego „A” wybrały się na kilkukilometrową wycieczkę pieszą do Kokoszki. Na miejscu czekali na nas rodzice Julki. Tutaj mogliśmy korzystać z wielu atrakcji gospodarstwa agroturystycznego, a także wszyscy rodzice przygotowali dla dzieci dmuchaną zjeżdżalnię. W przerwach pomiędzy grupowym korzystaniem ze zjeżdżalni, mogliśmy obejrzeć drób i bydło hodowane na farmie. Mogliśmy także upiec kiełbaski na ognisku i poskakać na trampolinie, rodzice przygotowali bułki i słodycze. Niestety pogoda nie pozwoliła nam na dłuższy pobyt, rozpętała się burza i zaczęło „lać jak z cebra”. Rodzice zawieźli nas z powrotem do szkoły. Mimo to, będziemy wspominali naszą wycieczkę pieszą, jeszcze przez długi czas.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wycieczki, a w szczególności rodzicom Julki za ugoszczenie nas. Dziękujemy również mamie Laury za pomoc w goszczącym nas gospodarstwie. Specjalne podziękowania kierujemy do mamy Martyny, która wraz z Panią Hanią, czuwała nad naszym bezpieczeństwem, a mama Poli podwiozła kilkoro dzieci do naszej klasy. To był doprawdy miły dzień. Jeszcze raz dziękujemy!

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2022-06-19 07:55:24