DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2015r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka. Dzieci i młodzież miały do wyboru wiele interesujących zajęć. Młodsi wychowankowie mogli zająć się dekorowaniem szkolnego chodnika, malując kolorową kredą. Starsi mogli wybrać pomiędzy turniejem piłki nożnej a współzawodnictwem. Dla wszystkich uczniów zostało zorganizowane ognisko u księdza oraz przygotowane przez naszą kucharki - racuchy, na deser nie zabrakło też lodów. Na koniec odbył się pokaz Top Model wszystkich grup oraz prezentacja na temat "Bezpiecznego Internetu".

1 czerwca 2015r. uczniowie klas I-III byli na wycieczce autokarowo-pieszej po najbliższej okolicy. Dzień Dziecka rozpoczęli malowaniem polbruku szkolnego kolorową kredą motywami bajkowymi. Potem przejechali autobusem MZK do Małych Swornegaci. Stamtąd wyruszyli pieszo brzegiem Jeziora Karsińskiego i Jeziora Długiego do Swornegaci podziwiając piękno przyrody.  Po drodze znaleźli ,,Diabelski Kamień’’ - pomnik przyrody, jeden z największych głazów narzutowych na Pomorzu. Wędrówka zakończyła się grillem i lodami u księdza.

Data dodania: 2015-06-01 20:05:00
Data edycji: 2018-11-08 20:07:50