DZIEŃ DZIECKA W KLASIE 2

1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej klasie również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie klasy II wyruszyli na pierwszą w tym roku szkolnym pieszą wycieczkę wokół jeziora Witoczno.

W trakcie wycieczki uczniowie z opiekunami zatrzymali się na chwilę u kolegi Dominka, aby upiec kiełbaski w ognisku i odpocząć. Tata Dominika pokazał nam jak wygląda hodowla byków, oprowadził nas po oborach. Spędzili tu czas na wspólnej zabawie gry w piłkę i wędkowaniu na magnes.

Kolejną niespodziankę zrobiła nam mama Tymka, która przygotowała dla dzieci kolorowe balony i słodki batonik. Uczniowie  miło spędzili czas na wspólnych rozmowach, obserwowaniu otaczającej przyrody. Rodzice przygotowali dla dzieci paczki z okazji ich święta.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2021-06-07 08:53:05