DZIEŃ DZIECKA W KLASIE I

1 czerwca 2021r. klasa I wybrała się na pieszą wycieczkę wokół jeziora Witoczno. Po drodze podziwialiśmy piękne widoki, obserwowaliśmy i rozpoznawaliśmy drzewa, rośliny, wsłuchiwaliśmy się w odgłosy przyrody.  Zostaliśmy zaproszeni przez rodziców Fabiana Jażdżewskiego, na  wspólne spędzenie tego dnia. Na miejscu czekały na nas kiełbaski, które upiekliśmy na ognisku i słodki poczęstunek.  Po zjedzeniu posiłku i wspólnych zabawach wybraliśmy się w drogę powrotną. U Oli czekała na nas niespodzianka. Zostaliśmy obdarowani przez mamę Oli czekoladkami i balonami. Chwilę też spędziliśmy na placu zabaw umiejscowionym w lesie. Zrobiliśmy sobie też pamiątkowe zdjęcie z drewnianymi koziołkami przy Kozim Moście. Pogoda nam dopisała. Spędziliśmy miły dzień. Dziękujemy pani Agnieszce  za zaproszenie i mamie Oli za miłą niespodziankę.

Opracowała Grażyna Sawicka

Data dodania: 2021-06-09 20:11:34