DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole Dzień Dziecka zaczął się już od samego rana. Po krótkim apelu, na którym Pan dyrektor złożył wszystkim dzieciom życzenia, konkursom i zabawom nie było końca. Dużo emocji wywołał konkurs „Mam talent”, w którym uczestnicy prezentowali swoje różnorodne zdolności. Najciekawsze występy zdaniem jury zostały nagrodzone. W tym samym czasie sporo ciekawych rzeczy działo się na boisku szkolnym, gdzie były igrzyska sportowe, tańce przy muzyce, przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, hula-hop, skakankami, itp. Dużo śmiechu i radości było też w trakcie trwania turnieju kalamburów. Kiedy uczniowie z klas młodszych wyruszyli na swoje klasowe atrakcje, pozostali uczniowie przygotowywali się do biegu orientacyjnego, gdzie w grupach i  pod opieką nauczyciela, z kompasem w ręku wyruszyli na wyznaczony szlak w poszukiwaniu ukrytych listów z instrukcją co należy zrobić i jakie wykonać zadanie. Zabawę przerwał nam ulewny deszcz i choć zmoczeni to zadowoleni wróciliśmy do szkoły, gdzie czekał na uczniów ciepły posiłek. To był dzień pełen wrażeń i długo pozostanie w pamięci dzieci.

Opracowała Beata Wirkus – pedagog szkolny

Data dodania: 2022-06-08 20:59:57