Opcje widoku
Deklaracja Dostępności
Reset

DZIEŃ DZIECKA W SZKOLE

W tym roku w naszej szkole Dzień Dziecka  obchodziliśmy 4 czerwca. Dzień rozpoczął się od wspólnego apelu o godzinie 8.30. Pan dyrektor Zdzisław Bucław, przywitał dzieci i przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zorganizowanych zabaw na terenie szkoły, a pani pedagog Agnieszka Byzdra zapoznała uczestników z programem dziecięcego święta.

Pierwszą atrakcją był występ  „Animacje - Rewelacje”, podczas którego wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście z Ukrainy wspólnie uczestniczyli w zabawach tanecznych prowadzonych przez panie animatorki. Do wspólnej zabawy włączyła maskotka „Królik”, która chętnie bawiła się z dziećmi i pozowała do wspólnych zdjęć.

W dalszej części szkolnej imprezy uczniowie z poszczególnych klas mieli możliwość udziału w konkurencjach rekreacyjno – sportowych , Kole Fortuny, Brokatowych Tatuażach oraz w konkursie „Mam Talent”, który cieszył się zainteresowaniem uczniów. Dla młodszych uczestników  był zamek dmuchany i rysowanie kredą. Następnie rozegrano mecz w dwa ognie: uczniowie kontra nauczyciele, rodzice i goście z Ukrainy. Wynik w tym pojedynku nie był najważniejszy, liczyła się jedynie dobra zabawa. Podczas imprezy serowano również  ciepłe kiełbaski z grilla, napoje, lody i słodkie przekąski.  Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole zakończył Festiwal Kolorów.

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym. Zapraszamy do naszej Galerii.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w pomoc przy organizacji Dnia Dziecka.

Opracowała Agnieszka Byzdra

Data dodania: 2024-06-09 19:00:47