DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – „MÓJ NAUCZYCIEL – MÓJ MISTRZ”

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”

Cyprian Kamil Norwid

Dnia 11 października 2024 roku odbył się uroczysty apel, zorganizowany dla wszystkich pracowników naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Aby uświetnić ten dzień uczniowie kl. V i VI przygotowali przedstawienie: ,,Mój nauczyciel, mój mistrz”. Zanim jednak uczniowie wystąpili z programem artystycznym, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, przywitali wszystkich zgromadzonych gości, oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Po przedstawieniu uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły i emerytom kwiaty oraz własnoręcznie wykonane laurki. Pan dyrektor Zdzisław Bucław podziękował uczniom za przygotowanie przedstawienia oraz złożył najlepsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

Opracowała Marzena Borzyszkowska

Data dodania: 2024-10-14 13:49:59