DZIEŃ MATKI I OJCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

28 maja w Oddziale przedszkolnym mieliśmy wyjątkowe święto, a mianowicie był to Dzień Matki i Ojca. Zaprosiliśmy na nasz występ wszystkich naszych rodziców, a z zaproszenia skorzystały wszystkie mamy i większość tatusiów. My przygotowaliśmy niespodziankę w postaci Tańca z kapeluszami w rytm piosenki „The Road Jack” Reya Charlesa. Na instrumentach perkusyjnych zagraliśmy Marsz Radeckiego Johanna Straussa. Alex, Tymek i Jasiu w kwartecie z Pawłem Domagałą zaśpiewali piosenkę „Weź nie pytaj”. Dodatkowo pokazaliśmy nasze przedstawienie, które przygotowaliśmy na Wiosnę i Wielkanoc, ale którego nie mieliśmy okazji pokazać wcześniej. Na zakończenie występu złożyliśmy naszym rodzicom życzenia z okazji ich święta i wręczyliśmy własnoręcznie przygotowane laurki i prezenty. Rodzice zaś przygotowali słodkości, które ogromnie nam wszystkim smakowały. Dziękujemy!

Opracowała: H. Jankowska

Data dodania: 2019-05-28 17:49:30