DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Święto Pluszowego Misia przypada 25 listopada. Data ta nie jest przypadkowa, bo tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Święto to nie ma długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002, kiedy to Pluszowy Miś obchodził swoje setne urodziny. Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego "B" również w tym roku obchodziły to święto. Każdy przyniósł na zajęcia swojego ulubionego misia, opowiadał dlaczego lubi swojego pluszaka, a także w jaki sposób lubi się z nim bawić. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, bawiły się ze swoimi pluszakami przy piosenkach, zabawach ruchowych, a także razem ze swoim ulubieńcem brały udział w porannej gimnastyce. Przedszkolaki wykonały również tematyczną pracę plastyczną. Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku, za który serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom. Ten dzień w naszej grupie był pełen uśmiechu i zabawy.

Opracowała Magdalena Wielińska

Data dodania: 2023-12-04 12:08:08