DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA U MALUCHÓW

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione przez Sejm RP by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. To również okazja do wspólnej, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Tego dnia w naszej grupie przedszkolnej nie zabrakło u dzieci uśmiechu na twarzach. Ogromną radość przyniosły dzieciom zabawy ruchowe z balonami i chustą animacyjną. Każde dziecko otrzymało "Dyplom Superprzedszkolaka". Ten dzień był świetną okazją do tego, aby powitać dzieci, które w tym roku przyłączyły się do naszej grupy. Przedszkolaki wykonały również wielkie serce, symbolizujące radosną i beztroską zabawę w naszym przedszkolu. Na koniec dnia czekał na wszystkich słodki poczęstunek, za przygotowanie którego serdecznie dziękujemy rodzicom.

Opracowała Magdalena Wielińska

Data dodania: 2021-09-25 16:59:13