DZIEŃ PRZYJACIELA

W naszej szkole  Dzień Przyjaciela i Przyjaźni obchodziliśmy pod  hasłem - "Jak dobrze, że jesteś!”  Głównym celem tej akcji było propagowanie postaw wzajemnej życzliwości, szacunku wobec siebie oraz zwrócenie uwagi uczniów na wartość przyjaźni, trudu jej zdobycia i dbania o nią.

Z tej okazji zostały przeprowadzone lekcje wychowawcze na temat przyjaźni, naszych przyjaciół. Uczniowie starali się też odpowiedzieć na następujące pytania: Kto jest prawdziwym przyjacielem?, Jakie powinien mieć cechy?, Co robić by podtrzymać przyjaźń?

Uczniowie zrobili  fotki ze swoimi przyjaciółmi i stworzyła się piękna fotogaleria przyjaźni.

Przyjaciel to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu, dlatego o przyjaźń warto dbać, a Dzień Przyjaciela jest do tego najlepszą okazją.

Drodzy uczniowie  życzę Wam prawdziwych i szczerych przyjaźni, takich na całe życie, na dobre i na złe.

Beata Wirkus

Data dodania: 2021-06-23 19:39:46